ZK11

Kancelářská židle MONA

Výškově nastavitelná židle s područkami MONA houpací mechanismus

Děti a jejich útočiště

26. 06. 2018

Dětský pokoj

Místo, kde děti tráví svůj volný čas, hrají si, připravují se do školy, tajně plní své deníčky, prožívají své první lásky, tvoří a realizují své představy. Pořádají oslavy a večírky a připravují se na rozlet do světa.


To vše je pro naše děti dětský pokoj.

První realizace pokojíčku je jen na nás na rodičích. Bývá v jemných neutrálních barvách a splňuje naše představy.
S přibývajícím věkem našich ratolestí se mění i zařízení a výmalba.

Holčičí pokojíčky laděné do růžových a pastelových barev, prostě domeček pro panenky a princezničky. Nesmí chybět zrcadla, nebesa, měkké polštářky, krásná povlečení, a záclony. Kluci tak nároční nebývají ale když mají v pokoji horolezeckou stěnu nebo závodní auto místo postele,budou spokojení a o jejich existenci doma nebudeme ani vědět.

A takovou poslední proměnou projde dětský pokoj při dospívání školáku.

Stoly, za kterými si jen kreslili a hráli si je třeba obměnit za praktický a prostorný psací stůl. Pro pohodlné sezen
Na psychiku dítěte mají velký vliv barvy. Barva nábytku, stěny nebo doplňky ve správném odstínu mohou dodat energii a příjemně člověka naladit.
Děti milují výrazné barvy, ale je vhodnější použít tlumené odstíny a pastelové barvy, ty tak neruší a nenabourávají dětskou pozornost.


Máte-li vymalováno na bílo nevadí, zde si pokojíček jen dovybavujete nábytkem a doplňkami teplejších barev (červená, žlutá, oranžová) a máte krásně sladěno.
Pro spokojenost vaši i vašich dětí jsme navrhli dětský pokoj dle našich (a snad i vašich) představ.Designově je velmi originální, lze s ním zařídit dětský pokoj těm nejmenším ale i našim školákům a dospívajícím.


V sortimentu jsou zařazené postele, skříně, komody, poličky, zrcadla, kontejnery, PC stoly ale i přebalovací pulty.Velký důraz jsme kladli nejen na vzhled ale i na praktickou stránku. Některé kousky nemají úchytky ale mají vyfrézované otvory pro snadné otevírání.


Nábytek je vyroben z kvalitního 18 mm lamina a je olepen odolnou 2 mm hrubou ABS hranou se vzorovou strukturou.U zásuvek jsou použity kvalitní kuličkové celovýsuvy a dvířka mají panty s dotlumením.
Díky svým vlastnostem je velice odolný proti dětským aktivitám. Nábytek je vyroben z kvalitního 18 mm lamina a je olepen odolnou 2 mm hrubou ABS hranou se vzorovou strukturou.
Lehce a snadno se udržuje a neztrácí svou barevnost.

Anketa

Jaká barva se Vám u CASPRA nejvíc líbí?

ZELENÁ 85%
RŮŽOVÁ 6%
FIALOVÁ 5%
MODRÁ 2%
CELÁ BÍLÁ 2%
Hlasovalo: 88